EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

31.05.2024 - Typhoon HIL Novi Sad
Modeling Engineer - Power Systems, Modeling Engineer - Power Electronics

31.05.2024 - MG Group HR Services,Zrenjanin
Electrical Engineer

31.05.2024 - Schneider Electric Novi Sad
Product Adoption Specialist

31.05.2024 - Manpower Serbia
Elektro inženjer (licenca 450)

29.05.2024 - Vitreum Beograd
Inženjer tehničke pripreme za elektroenergetiku

28.05.2024 - Henkel Srbija Kruševac
Engineer for Plant Digital Transformation

28.05.2024 - A1 Srbija Beograd
Power Supply Expert

23.03.2024 - Serbia Zijin Copper Majdanpek - Inženjer elektro održavanja Fabrike rudarski kop, Inženjer elektro održavanja Fabrike elektro-mašinstvo

Serbia Zijin Copper d.o.o. Majdanpek

Inženjer elektro održavanja Fabrike rudarski kop

Opis posla:
Koordinira rad pripreme i operative u Fabrici rudarski kop.
Pravi plan radne snage, planove i normative za normalno održavanje mašina i elektro uređaja u Fabrici rudarski kop u dogovoru sa tehničarom operative i poslovođom,
Dužan je da poznaje situaciju na terenu i svakodnevno obilazi mašine radi što boljeg sagledavanja potrebnih radova, prati servise i generalne remonte mašina i elektro uređaja.
Po potrebi radi u smeni, sarađuje sa elektro pripremom Kopa, obavlja i ostale poslove iz oblasti svoje kvalifikacije po nalogu rukovodioca elektro održavanja Fabrike rudarski kop.
Odgovoran je za planiranje kompletne mreže napajanja svih mašina i elektro uređaja u Fabrici rudarski kop i odgovoran je za održavanje istih.
Prati propise, stručnu literaturu i standarde iz svoje oblasti rada
Zaposleni je dužan da obavlja i druge radne zadatke po nalogu Poslodavca, a koji proizilaze iz prirode opisanog posla.
Zaposleni za svoj rad odgovara neposrednom rukovodiocu prema hijerahiji rukovođenja.
Zaposleni je dužan da sprovodi sve obaveze proistekle iz zahteva važeće dokumentacije IMS SERBIA ZIJIN COPPER DOO i da primenjuje propisane mere u skladu sa svojim radnim mestom.
Planiranje rada, opravke, potrebnog materijala i elektro energije za mašine Fabrike rudarski kop.
Usaglašavanje rada elektro pripreme Kopa sa radom ostalih priprema.
Podela zadataka izvršiocima, sprovođenje i ocenjivanje kvaliteta i kvantiteta izvršenja.

Uslovi za prijavljivanje:
VI ili VII stepen elektro struke (180 ili 240 ESPB)
Dobro poznavanje rada na računaru
Znanje engleskog jezika
Poželjno godinu dana radnog iskustva na istim ili ličnim poslovima.

Mi nudimo:
Konkurentnu zaradu
Rad u dinamičnom i multikulturalnom okruženju,
Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja
Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoj CV.

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Inženjer elektro održavanja Fabrike elektro-mašinstvo

Opis posla:
Koordiniše rad grupa elektro održavanja u Fabrici elektro-mašinstvo (elektro održavanje mašinske radionice, viklerske radionice, elektro održavanja kranova, elektro održavanje servisa lakih vozila i TS Majdanpek 1)
Vrši svakodnevni obilazak svih celina i sa poslovođom elektroodržavanja određuje prioritete i radi na otklanjanju kvarova.
Kontroliše opremljenost ljudstva alatom, odgovoran je za radnu i tehnološku disciplinu zaposlenih, razrađuje tehnologiju generalnih remonta i servisa svih mašina.
Kontroliše ispravnost motora posle opravke u radionici.
Radi na izradi svih potrebnih izveštaja
Radi na otkrivanju uzorka i mesta kvara i pronalasku rešenja za njegovo otklanjanje.
Odgovoran je za stanje zaliha i racionalno korišćenje rezervnih delova.
Za svoj rad odgovoran je neposrednom rukovodiocu prema hijerarhiji rukovođenja,
Zaposleni je dužan da obavlja i druge radne zadatke po nalogu Poslodavca, koji proizilaze iz prirode opisanog posla.

Mi nudimo:

Povezani poslovi :

23.03.2024 Serbia Zijin Copper Majdanpek
Inženjer elektro održavanja Fabrike rudarski kop, Inženjer elektro održavanja Fabrike elektro-mašinstvo
20.02.2024 Serbia Zijin Copper Bor
Inženjer elektrotehnike za EEO objekte
23.01.2024 Serbia Zijin Copper Bor
Inženjer elektro-mašinskog održavanja
16.09.2023 Serbia Zijin Copper Bor
Inženjer elektrotehnike (energetika/automatika)
11.03.2023 Serbia Zijin Copper Bor
Inženjer elektrotehnike
20.10.2022 Serbia Zijin Copper Majdanpek
Inženjer elektrotehnike
25.08.2021 Serbia Zijin Copper Majdanpek
Inženjer elektrotehnike
22.05.2021 Serbia Zijin Copper Bor
Inženjer elektrotehnike

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika